ul. Barbary 25a, 40-053 Katowice

Wesprzyj naszą działalność

Jeśli jednak przekazujesz 1% swojego podatku na inne organizacje pożytku publicznego, to możesz nas wesprzeć na kilka innych sposobów.

Portal i wtyczka FaniMani.pl

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że zainstalujesz przypominajkę w swojej przeglądarce internetowej i przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do naszego Hufca. W ten sposób każdy wygrywa – Ty masz produkt w tej samej cenie, Hufiec darowiznę, a sklep internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla Hufca i Was jako użytkowników.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

  1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/zaproszenie/2506/3f22a8565c494bfca7ff83137dede7ae/ – i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

  1. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/hufiec-zhp-katowice/ – aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na https://fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

  1. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Darowizny

Aby przekazać dla naszego Hufca darowiznę należy wykonać przelew na poniższe konto z tytułem „Darowizna na cele statutowe”:

Konto bankowe:
mBank
49 1140 1078 0000 4257 8100 1001
Hufiec ZHP Katowice
ul. Barbary 25a
40-053 Katowice
NIP: 6340195483
Tytuł: Darowizna na cele statutowe
Kwota: każda złotówka się liczy i zostanie dobrze wydana 🙂
Skip to content