Wielkie otwarcie Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny

5 października nastąpi oficjalne otwarcie Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny mieszczącego się przy ul. Kotlarza 10A. To projekt, który realizowany jest od marca, a jego celem jest stworzenie miejsca dla integracji i wsparcia społeczności polsko-ukraińskiej w Katowicach.

A na otwarciu:

🥳 przypomnimy co do tej pory działo się w Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny – cofniemy się wspomnieniami do pierwszych wycieczek integracyjnych i naszych pierwszych warsztatowych dzieł sztuki!

⚜️ dołączymy do harcerskiego kręgu, by zaśpiewać ulubione harcerskie piosenki razem z naszymi zuchami i harcerzami,

💃 obejrzymy występ zespołu artystycznego,

🍕 zjemy coś pysznego 🥰

🥸 zmajstrujemy coś niecodziennego na mini warsztatach!

Zapraszamy!

🏡 ul. Kotlarza 10a, Katowice

🗓 5 października 2023 godzina 16:00

🔵 W ramach realizacji zadania pn. „Działalność wspierająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) w ramach „Programu współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok” celem „Utworzenia i prowadzenia Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny”