Obowiązkowy Harcerski OFFLINE!

Druhno! Druhu!

Czujemy w harcerskich kościach, że początek nowego roku harcerskiego będzie nasz, tzn. pełni nadziei liczymy na powrót do harcerskiego offline-u. A co za tym idzie – trzeba się na to porządnie przygotować!
Wiemy, że ostatnie parę dobrych miesięcy nie było sprzyjające dla naszej harcerskiej działalności, więc postanowiliśmy Cię wyposażyć w specjalne supermoce!
Jakie supermoce nabędziesz po spotkaniu? 🦸‍♂️🦸‍♀️

#1 Moc stworzenia planu pracy na czas po-covidowej odbudowy.
#2 Moc zaplanowania od A do Z skutecznej akcji nabór (na covid, i bez niego).
#3 Moc rozmowy – tej nie nabędziesz ale będziesz mógła / mógł zapytać o wszystkie nurtujące Cię sprawy.

Być może te treści nie są dla Ciebie nowością, jednak mocno liczymy, że będziesz 😁
Strasznie chcielibyśmy Cię zobaczyć na żywo! Dość już tych Teams’ów 🙄

Drużynowe, drużynowi, przyboczne, przyboczni i wszyscy zainteresowani – przybywajcie! 😉

Zapisz się żebyśmy wiedzieli, że będziesz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzecjrukxY-ZMu-9UnqsB2b1URE5EVTUxTlFSVEVFSzZXS0kwNUdVWjVGUS4u