Harmonogram działań w Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny

Dom – miejsce, w którym możesz odpocząć, wypić ciepłą herbatę i spotkać się z najbliższymi.

Zaprosić przyjaciół, ugotować kolację, odetchnąć pełną piersią.

Dobrze wiemy, że domu nie tworzą mury, a ludzie. Serca, które chcą być, czuć i czuwać.

A my, mamy wielką przyjemność podzielić się z Wami informacją, że taki dom zbudowany z harcerskich serc powstanie na Wełnowcu-Józefowcu! 💙💛

Będzie to dom, którego drzwi otworzymy dla Wszystkich tych, którzy swoje miejsce na ziemi zostawili setki kilometrów stąd. 🫂

Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny już niedługo powita Was w swoich nowych progach, a do czasu jego ukończenia zaprosimy Was do naszego ukochanego Domu Harcerza na Korfantego 120! 👏🏻

Startujemy już w czerwcu! W czwartek 1 czerwca zapraszamy w godzinach od 14:00 do 19:00.

Więcej informacji znajduje się na załączonej grafice.

🔵 Realizacja zadania pn. „Działalność wspierająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci – „UNICEF” w ramach „Programu współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok” celem „Utworzenia i prowadzenia Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny”.