08.08.2017
Harmonogram pracy Hufca Katowice 2017/ 2018
w załączniku znajdziecie harmonogram pracy Hufca Katowice na rok harcerski 2017/ 2018.

Podczas planowania pracy swoich jednostek zajrzyjcie do środka - szkoda, żeby przeszło obok nosa coś ciekawego co było przygotowane z myślą o Was i Waszych jednostkach.

Harmonogram zawiera:
  • najważniejsze wydarzenia dla Hufca Katowice,
  • hufcowe przedsięwzięcia programowe,
  • harmonogram kształcenia,
  • terminy odpraw drużynowych,
  • harmonogram pracy namiestnictw (zuchowego, harcerskiego, starszoharcerskiego oraz wędrowniczego).

Owocnej pracy w nowym roku harcerskim!
07.07.2017
Harmonogram kształcenia na rok harcerski 2017/ 2018
w załączeniu przesyłamy harmonogram kształcenia na rok harcerski 2017/ 2018.

Zachęcamy do zapoznania się z nim.
05.04.2017
Rozkaz Komendanta Hufca
W załączeniu przesyłamy najnowszy rozkaz Komendanta Hufca.

Zachęcamy do zapoznania się z nim.
23.01.2015
1% dla Hufca Katowice
W imieniu zuchów i harcerzy naszego Hufca zachęcamy do wsparcia działalności wychowawczej prowadzonej przez nas i nasze jednostki, poprzez przekazanie 1% na naszą organizację.

W załączniku przesyłamy informator na temat przekazywania 1% swojego podatku na jednostki ZHP.

---
Aby przekazać 1% podatku na Hufiec ZHP Katowice lub jedną z jego jednostek należy uzupełnić następujące pola deklaracji:

w rubrykę 125 wpisać numer KRS Chorągwi Śląskiej
Numer KRS: 0000273051

później w rubryce 127 określić jednostkę, która ma otrzymać wpłatę
Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Katowice

Jeśli pieniądze mają trafić do konkretnej jednostki Hufca ZHP Katowice należy jej nazwę wpisać po nazwie hufca, na przykład: Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Katowice, 44 KDH

---
Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie!