ZLOT GDAŃSK 2018
Przeżyj wraz ze swoją drużyną niezapomnianą przygodę na ZLOCIE ZHP!
Przemyśl razem z kadrą, czy nie jest to dobry pomysł na HAL 2018? :)

Co, jak, gdzie i ile?
MIEJSCE: Wyspa Sobieszowska (Gdańsk)
TERMIN: 6-16 sierpnia 2018
KOSZT: 850 zł + transport
Więcej informacji w prezentacji w załączniku :)

ZGŁOSZENIA: w hufcu KATOWICE do 31.10.2017r.
Zgłoszeń drużyny dokonuje drużynowy lub komendant szczepu. Każdy patrol liczy 10 osób
(patrole 10-osobowe zgłaszamy w pionach metodycznych).

Każdy szczep/drużyna samodzielna, może zgłosić max. 40 osób
(chcesz zgłosić więcej? – skontaktuj się z Komendantem Hufca)

Aby zgłosić patrol – wypełnij formularz z załącznika.
Nie masz pełnej 10-tki do patrolu? Daj znać Komendantowi Hufca – może inna drużyna z hufca ma podobny problem i uda się rozwiązać go wspólnie.

Pamiętaj, że zgłoszenie jest wiążące! Każda zgłoszona osoba musi wpłacić zaliczkę (bezzwrotną!) w wysokości 150 zł do 10 listopada na konto hufca.

Przedłuż Zlot ZHP GDAŃSK 2018 – weź udział w Rajdzie Odkrywców 2018

Bezpośrednio przed Zlotem ZHP "Gdańsk 2018" zastępy zlotowe mogą wziąć udział w Rajdzie Odkrywców 2018, testując nowe formy harcerskiej pracy, zwiedzając najciekawsze miejsca na Pomorzu, odkrywając sekrety tej krainy pod okiem ekspertów z Programowego Ruchu Odkrywców. Połączenie tych dwóch imprez to szansa na harcerskie wakacje życia!

Rajd Odkrywców 2018 odbędzie się w dniach 1 - 5 sierpnia na terenie Pomorza Gdańskiego. Finał rajdu będzie miał miejsce w Pucku, skąd 6 sierpnia rano osoby uczestniczące w Zlocie przejadą na Wyspę Sobieszewską. Pierwszego dnia rajdu będzie można zdeponować u organizatorów zlotowe bagaże, które zostaną przewiezione prosto do miejsca rajdowego finału w Pucku.

Więcej informacji: https://rajdodkrywcow.zhp.pl/pl/

Masz pytania? Kontaktuj się z komendantem hufca!
phm. Małgorzata Dudek
nr tel: 794-302-132