2017-09-27
Weryfikacja składek
dokonałam pewnych technicznych zmian.

Pliki z danymi dotyczącymi składek przenosłam do chmury (takiej wirtualnej rzeczwistości ;)).
Aktualizacja nadal następuje conajmniej raz w tygodniu (najczęściej w nocy z niedzieli na poniedziałek).

Wszystkie osoby zainteresowane dostępem do tych danych proszę o taką informcję (konieczne jest posiadanie adresu w domenie zhp.net.pl) - nadam dostęp.

W sprach wszelkich w tym temacie najlepiej kontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail: karolina.chrobok@zhp.net.pl.

WAŻNE:
bardzo proszę, by tytuły przelewów, dotyczące składek członkowskich zaczynać od słów "składka członkowska" - bardzo ułatwia to pracę i weryfikację oraz aby zawierały pełne imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy oraz jednoznaczną nazwę jednostki.
hm. Karolina Chrobok
2017-09-27 21:58