2018-11-06
OBOWIĄZKOWE Spotkanie z Komisją Rewizyjną Hufca

Druhny Drużynowe,
Druhowie Drużynowi,
UWAGA - Obecność obowiązkowa!

Mając na uwadze bezpieczeństwo członków ZHP i fakt, że tylko osoby ujęte w ESHD są członkami Związku i objęte są ubezpieczeniem NNW, zapraszam drużynowych na spotkanie z Komisją Rewizyjną.

Celem spotkania będzie kontrola jednostek zgodnie z poniższą procedurą:
1. Drużynowy generuje z ESHD listę osób z przydziałem do swojej jednostki, na dzień 18 listopada 2018 roku
2. Drużynowy przedstawia do wglądu wypełnione i podpisane zgody na przynależność dziecka do ZHP (dla wszystkich członków jednostki do 16 roku życia). UWAGA! Od września jest nowy wzór zgód zgodny z RODO
3. Drużynowy przedstawia do wglądu wypełnione i podpisane deklaracje przynależności do ZHP (dla wszystkich członków jednostki od 16 roku życia). UWAGA! Od września jest nowy wzór zgód zgodny z RODO
4. Drużynowy przedstawia do wglądu uprawnienia do pełnienia funkcji drużynowego (świadectwo ukończenia kursu drużynowych, nr rozkazu nadającego stopień instruktorski)
5. Zatwierdzony plan pracy jednostki
6. Dokumentacja ostatniego biwaku gromady/drużyny

Proszę o obecność w jednym z czterech terminów, w godzinach: 17:00 – 19:00:
21 listopada (środa),
22 listopada (czwartek),
10 grudnia (poniedziałek),
11 grudnia (wtorek).

Obecność obowiązkowa.

Przypominamy, że składki członkowskie naliczane są według aktualnego stanu jednostki w ESHD.

Prosimy o SMSa na numer 667138939 z informacją, w którym terminie drużynowy pojawi się na spotkaniu.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt
mailowy - rewizyjna@katowice.zhp.pl
lub telefoniczny po godzinie 17:00 – 667138939