2018-10-11
Rozwiń się... służba!
Rozwiń się... służba

Mówią, że "harcerstwo to wychowanie do służby, przez służbę". Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie formy może przyjąć harcerska służba, jak pracować ze służbą w poszczególnych pionach wiekowych, a także jak zainspirować swoją kadrę do podjęcia służby - te warsztaty są dla Ciebie.
Na warsztatach między innymi zagramy w grę planszową dotyczącą służby, którą będziecie mogli później wykorzystać do inspirowania Waszych środowisk.

Termin: 12.11.2018r.
Godziny: 18:00 - 20:00
Uczestnicy: warsztaty kierujemy przede wszystkim do instruktorów i osób pełniący funkcję instruktorską, ale mile widziani głodni wiedzy przyboczni w wieku wędrowniczym.
Prowadząca: phm. Olga Wazowska, komendantka IV Szczepu Harcerskiego, koordynatorka Harcerskiego Muzeum Etnograficznego.
Cena: Pay What You Want*
Zgłoszenia: przyjmowane są za pośrednictwem formularza https://rozwin_sie_sluzba.zgloszenia24.pl do 5.11.2018r.

Kontakt ws. warsztatów: phm. Olga Wazowska olga.wazowska@zhp.net.pl

*Sam decydujesz ile chcesz zapłacić za warsztaty.
Wystwiona będzie puszka, do której będzie można wrzucić środki.

Warsztaty współfinansowane są ze środków budżtu Miasta Katowice.

phm. Olga Wazowska
2018-10-18 00:00