2018-09-02
Plany pracy 2018/ 2019 - do 20.09.2018 r.
Druhno, Druhu,
podobnie jak w poprzednich latach plany pracy przekazujemy do hufca za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Rzeczy, o których musicie pamiętać podczas pisania maila:
  • mail wysyła komendant szczepu/ drużynowy drużyny samodzielnej w imieniu swoich jednostek;
  • jeden mail zawiera wszystkie plany pracy jednostek danego środowiska oraz plan pracy szczepu
  • tytuł maila: numer środowiska/plany pracy 2018-19;
  • adres: alina.kurowska@zhp.net.pl
  • potrzebne wzory planów pracy znajdziecie w zakładce dokumenty -> plany pracy
Termin oddawania planów pracy jednostek przez komendantów szczepów mija 20.09.2018 r.

Plany pracy będą sprawdzane przez właściwego namiestnika bądź Członka Komendy Hufca ds. programu, który następnie będzie kontaktował się w kwestii zatwierdzenia planu.

P.S.
Druhny i Druhowie pamiętajcie o tym, że nawet jeśli dostaniecie maila z potwierdzeniem zatwierdzenia planu pracy i tak jesteście zobowiązani przyjść na dyżur KH z dwiema kopiami planu celem uzyskania podpisu Członka Komendy Hufca ds. programu.

phm. Alina Kurowska
2018-09-01 01:00